Design

Zleć wykonanie projektu

Webdesign

  • Analiza, badania i koncepcja
  • Makiety Usability
  • Projekty Graficzne / Layout
  • Przełożenie projektu na język przeglądarek internetowych / Strony responsywne
  • Integracja projektu z systemem zarządzania np. CMS
  • Testy i uruchomienie
  • Marketing

Zapraszamy do działu "Serwisy www" w naszym Portfolio

Logotypy

Niezależnie czy chodzi o projekt logotypu czy o pełny branding marki, wierzymy, że każdy projekt zasługuje na innowacyjny, kreatywny design którego koncepcja odzwierciedli Twoje główne cele. W naszych projektach zawsze zwracamy uwagę na szczegóły i komunikację z grupą docelową, tak by logotyp wyróżniał się spośród konkurecji.

Łącząc ciekawą typografię, doświadczenie oraz niestandardowe podejście na pewno zaspokoimy niejedne gusta.
Wykonujemy również wektoryzację i regenerację istniejących logotypów, dzięki czemu znów możliwe jest ich wykorzystywanie w druku i w internecie.

Zapraszamy do działu "Logotypy" w naszym Portfolio

Grafika i animacja 3D

Przeniesiemy Twoje fantastyczne pomysły do rzeczywistości, bez względu na to jak bardzo abstrakcyjne się wydają.

Dostarczamy produkty 3D od 2009 roku i w ciągu tego czasu uzyskaliśmy doskonałą reputację starając się cały czas wzbogacać nasz warsztat. Nasze prace zawierają modelowanie, renderingi oraz animacje. Lubimy wyzwania, więc nie wstydź się i zgłoś się do nas!

Zapraszamy do "Galerii przykładowych prac 3D" oraz działu "Grafika i fotografia" w naszym Portfolio

Przebudowa grafiki i animacji FLASH na HTML5

Technologia Adobe Flash traci na popularności. Jej miejsce powoli zastępuje HTML5. Przglądarki takie jak Google Chorme sukcesywnie zaprzestają wsparcia tej technologii.

Jeśli posiadasz stronę wykonaną w technologi flash lub z elementami flash nic straconego, zgłoś się do nas, przeanalizujemy i zapoponujemy ich przebudowę na nowoczesny HTML5 bez utraty wyglądu, animacji czy jakości efektów.
Dzięki temu dotrzesz do każdego odbiorcy. 

Dodatkowo zyskujesz poprawę pozycjonowania Twojego serwisu, gdyż nowa technologia w pełni wspiera SEO, czego nie oferował Flash.

Wektoryzacja

Wykonujemy również wektoryzację rastrowej treści pozyskanej np. ze skanowania, zdjęcia lub innej postaci cyfrowej z określonego podkładu graficznego. 

Jeśli posiadasz obrazki, szkice, mapy, loga itp. które chciałbyś przetworzyć na postaćwektorową, dającą się dowolnie skalować oraz wykorzystywać do druku. Co więcej na tak przygotowanej grafice można wprowadzać dowolne zmiany treści czy kolorysyczne bez utraty jakości. Skorzystaj i napisz do nas na info@blulink.pl prześlij w załączniku obrazek lub opisz zakres prac.

Co nowego?

Wszystkie aktualności
Uwaga na kolejną falę oszustw w sieci - przyszedł SMS, skontaktuj się
Ostrzegamy klientów przez naciągaczami próbującymi straszyć i wyłudzić poprzez SMS kupno/odnowienie domeny com.pl itp.Informacje o usługach są wysyłan...
więcej
Facebook znów w tarapatach!
Zła passa serwisu Marka Zuckerberga trwa. Po olbrzymim skandalu związanym z wyciekiem danych użytkowników portalu Facebook nie ma czasu na odpoczynek....
więcej