Pozycjonowanie

WYPRZEDŹ KONKURENCJĘ! POZYSKAJ KLIENTÓW! BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY!

Zamów pozycjonowanie

Pozycjonowanie (SEO oraz SEM) ma na celu ponieść odwiedzalność Twojego serwisu. Prowadzimy działania wzmacniające ten efekt zarówno w obrębie strony jak i poza nią.
Działania takie nie ograniczają się do jednorazowej procedury, jest to cały zestaw technik, który musi być prowadzony nieustannie, by odnieść skutek. Niekiedy pierwsze efekty są widoczne po paru miesiącach.
Nie stosujemy nieuczciwych praktyk pozycjonerskich mogących skończyć się fatalnie dla właściciela serwisu, zawsze trzymamy się zasad narzucanych przez daną wyszukiwarkę oraz monitorujemy stan witryny.

Jeśli więc chciałbyś uczciwie i trwale wyrobić sobie wysoką pozycję w wyszukiwarkach oraz poszerzyć grono odwiedzających Twój serwis, zapraszamy.

WSO - prowadzimy również optymalizacje stron internetowych (Web Site Optimalization). Polega to na uporządkowaniu zarówno cześci wizualnej jak i wewnętrznej części serwisu (kodu strony). Zyskujemy wtedy przyjazność oraz szybkość działania, nie bez znaczenia jest też naturalne i stałe podniesienie pozycji. Zoptymalnizowana strona np. meta tagi, słowa kluczowe, hierarchia nagłówków, zgodności ze standardami to doskonała baza do przyszłych działań pozycjonerskich. Usługę wykonujemy zarówno przy braku jaki i gdy działania SEO są prowadzone.

Co nowego?

Wszystkie aktualności
26 sie 2017
Nowe zabezpieczenia w Google
Przeglądarka Google Chrome oraz Chrome Mobile wprowadza od października 2017 roku ostrzeżenia o braku zabezpieczenia strony, takie treści mogą spowodo...
więcej
27 cze 2017
Gmail - koniec ze skanowaniem maili!
Któż z nas tego nie zna?Wysyłasz maila do kolegi z działu, iż najlepiej uciekłbyś na jakąś wyspę. Następnego dnia dostajesz stos ofert wylotu na Madag...
więcej