Pozycjonowanie

WYPRZEDŹ KONKURENCJĘ! POZYSKAJ KLIENTÓW! BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY!

Zamów pozycjonowanie

Pozycjonowanie (SEO oraz SEM) ma na celu podnieść odwiedzalność Twojego serwisu. Prowadzimy działania wzmacniające ten efekt zarówno w obrębie strony, jak i poza nią.
Działania takie nie ograniczają się do jednorazowej procedury, jest to cały zestaw technik, który musi być prowadzony nieustannie, by odnieść skutek. Niekiedy pierwsze efekty są widoczne po paru miesiącach.
Nie stosujemy nieuczciwych praktyk pozycjonerskich mogących skończyć się fatalnie dla właściciela serwisu, zawsze trzymamy się zasad narzucanych przez daną wyszukiwarkę oraz monitorujemy stan witryny.

Jeśli więc chciałbyś uczciwie i trwale wyrobić sobie wysoką pozycję w wyszukiwarkach oraz poszerzyć grono odwiedzających Twój serwis, zapraszamy.

WSO - prowadzimy również optymalizacje stron internetowych (Web Site Optimalization). Polega to na uporządkowaniu zarówno cześci wizualnej jak i wewnętrznej części serwisu (kodu strony). Zyskujemy wtedy przyjazność oraz szybkość działania, nie bez znaczenia jest też naturalne i stałe podniesienie pozycji. Zoptymalnizowana strona np. meta tagi, słowa kluczowe, hierarchia nagłówków, zgodności ze standardami to doskonała baza do przyszłych działań pozycjonerskich. Usługę wykonujemy zarówno przy braku jaki i gdy działania SEO są prowadzone.

Co nowego?

Wszystkie aktualności
Uwaga na kolejną falę oszustw w sieci - przyszedł SMS, skontaktuj się
Ostrzegamy klientów przez naciągaczami próbującymi straszyć i wyłudzić poprzez SMS kupno/odnowienie domeny com.pl itp.Informacje o usługach są wysyłan...
więcej
Facebook znów w tarapatach!
Zła passa serwisu Marka Zuckerberga trwa. Po olbrzymim skandalu związanym z wyciekiem danych użytkowników portalu Facebook nie ma czasu na odpoczynek....
więcej