Nie masz certyfikatu SSL? Zapomnij o klientach!

20 marzec 2017

Google Chrome jest dziś najpopularniejszą przeglądarką na rynku. Nie dziwi więc fakt, iż amerykański gigant przoduje w wyznaczaniu internetowych standardów.

Kolejny pomysł, który wszedł w życie w styczniu 2017 roku wraz z aktualizacją Chrome do wersji 56, mocno zaostrza sposób podejścia  do stron związanych z koniecznością przetwarzania danych osobowych swoich klientów.

Od tego momentu każdy odwiedzający stronę nieposiadającą certyfikatu SSL zostaje o tym fakcie poinformowany wraz z ostrzeżeniem przed wpisywaniem poufnych danych, takich jak numery kart kredytowych, kody PIN czy dane osobowe. Dodatkowo brak niezabezpieczonego połączenia https będzie wyraźnie wpływać na pozycjonowanie w Google, a co za tym idzie, będzie miał ogromny wpływ na wiarygodność danej strony oraz może spowodować wyraźny spadek liczby klientów danego serwisu.

Jeśli nie chcesz narazić się na niebezpieczeństwo utraty klientów skorzystaj z naszej pomocy już dziś! Pomożemy Ci dobrać certyfikat najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i odpowiednio zabezpieczymy Twoją stronę.

Skontaktuj się z nami!

Co nowego?

Wszystkie aktualności
26 sie 2017
Nowe zabezpieczenia w Google
Przeglądarka Google Chrome oraz Chrome Mobile wprowadza od października 2017 roku ostrzeżenia o braku zabezpieczenia strony, takie treści mogą spowodo...
więcej
27 cze 2017
Gmail - koniec ze skanowaniem maili!
Któż z nas tego nie zna?Wysyłasz maila do kolegi z działu, iż najlepiej uciekłbyś na jakąś wyspę. Następnego dnia dostajesz stos ofert wylotu na Madag...
więcej