Strony internetowe w 3D nadchodzą!

Trójwymiarowa obsługa? Czemu nie!

W Szwecji ruszył nowy projekt! Uniwersytet Linneusza rozpoczął pracę nad interfejsem nowej generacji, a mianowicie takim, który będziemy mogli obsługiwać w 3D.

Wraz z rozwojem technologii i pojawieniem się nowych urządzeń, takich jak inteligentne zegarki czy wirtualne okulary, powoli przestaje nas zadowalać poruszanie się w dwuwymiarze, dlatego naukowcy coraz intensywniej pracują nad pomysłem obsługi telefonów czy tabletów poprzez gesty.

Projekt Real-Time 3D Gesture Analysis for Natural Interaction with Smart Devices ma na celu przełożenie wykonywanych czynności w świecie rzeczywistym do świata wirtualnego. Oczywiście pomysłów jest wiele zaczynając od wirtualnej i wzbogacanej rzeczywistości poprzez aplikacje medyczne, kończąc na e-learningu i grach 3D.

Oczywiście jednym z głównych problemów jest wynalezienie systemu o dużej inteligencji, jak i pojemności, który potrafiłby w czasie rzeczywistym rozpoznawać i przetwarzać gesty nawet kilku dłoni jednocześnie.
Projekt ma potrwać 3 lata i być może już w 2020 roku będziemy świadkami pierwszych telefonów z obsługą 3D.

A jeśli drogi czytelniku nie możesz się już doczekać, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, tworzymy modele 3D, oraz rendery jako elementy statyczne, dynamiczne na twoją stronę www jaki i na potrzeby wizualizacji.

Skontaktuj się z nami!

 

Co nowego?

Wszystkie aktualności
Uwaga na kolejną falę oszustw w sieci - przyszedł SMS, skontaktuj się
Ostrzegamy klientów przez naciągaczami próbującymi straszyć i wyłudzić poprzez SMS kupno/odnowienie domeny com.pl itp.Informacje o usługach są wysyłan...
więcej
Facebook znów w tarapatach!
Zła passa serwisu Marka Zuckerberga trwa. Po olbrzymim skandalu związanym z wyciekiem danych użytkowników portalu Facebook nie ma czasu na odpoczynek....
więcej