Microsoft na pomoc użytkownikom przeglądarki Edge!

Wielu intenautów wie, jak kluczową sprawą dla przeglądarek jest ich baza rozszerzeń. Za zdecydowanego przodownika w tej kwestii możemy uznać Google Chrome, dlatego Microsoft zdecydował się na pracę nad aplikacją, która umożliwi użytkownikom Edge korzystać z rozszerzeń przeznaczonych właśnie dla Chrome.

Pierwszą wersję testową otrzymali już uczestnicy programu Windows Insider w formie kompilacji systemu Windows 10 Redstone. Na razie dostępne są tylko trzy dodatki, jednak MS zadeklarował, że będzie sukcesywnie zwiększał bazę. Jedną z najważniejszych rzeczy jest jednak umożliwienie konwersji rozszerzeń pisanych dla Chrome.

Proces ten można sprowadzić do kilku prostych kroków co potwierdza programista Bavo Luysterborg, któremu udało się przeprowadzić konwersję w sposób odwrotny: rozszerzenie Edge do Chrome.

Co nowego?

Wszystkie aktualności
Uwaga na kolejną falę oszustw w sieci - przyszedł SMS, skontaktuj się
Ostrzegamy klientów przez naciągaczami próbującymi straszyć i wyłudzić poprzez SMS kupno/odnowienie domeny com.pl itp.Informacje o usługach są wysyłan...
więcej
Facebook znów w tarapatach!
Zła passa serwisu Marka Zuckerberga trwa. Po olbrzymim skandalu związanym z wyciekiem danych użytkowników portalu Facebook nie ma czasu na odpoczynek....
więcej