NASK kończy z bezpośrednim prowadzeniem domen .pl i .eu!

Już dziś przenieś do nas swoją domenę!

Jak ogłosiła w oficjalnym komunikacie, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) wycofuje się z zarządzania domenami .pl i .eu.

Od 15 czerwca 2016 każdy klient posiadający domenę bezpośrednio w NASK będzie musiał wybrać jednego z jej partnerów działających na polskim rynku, który od tego momentu przejmie usługę. Nowy rejestrator zajmie się obsługą domeny, jak i jej odnawianiem na kolejne okresy. Przejmie również bezpośrednią obsługę klienta.

W przypadku braku zmiany rejestratora do końca 2016 roku, abonentom grozi zerwanie umowy o utrzymanie nazwy domeny, co prowadzić będzie do utraty cennych domen.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji lub Twój obecny operator nie spełnia Twoich oczekiwań zgłoś się do nas, przeniesiemy Twój adres.

Dołożymy wszelkich starań, by szybko i bezproblemowo pomóc Ci dokonać transferu Twojej domeny.
U nas możesz również liczyć na usługi hostingowe na najwyższym poziomie!

Co nowego?

Wszystkie aktualności
Uwaga na kolejną falę oszustw w sieci - przyszedł SMS, skontaktuj się
Ostrzegamy klientów przez naciągaczami próbującymi straszyć i wyłudzić poprzez SMS kupno/odnowienie domeny com.pl itp.Informacje o usługach są wysyłan...
więcej
Facebook znów w tarapatach!
Zła passa serwisu Marka Zuckerberga trwa. Po olbrzymim skandalu związanym z wyciekiem danych użytkowników portalu Facebook nie ma czasu na odpoczynek....
więcej