Kto będzie Jarvisem?

Wraz z początkiem roku 2016 założyciel Facebooka Mark Zuckerberg zapowiedział pracę nad botem prowadzącym jego dom i pomagającym mu w pracy. Nie bez powodu po tej informacji skojarzenia fanów uniwersum Marvela popłynęły w stronę Iron Mana. Zuckerberg sam przyznał, że chciałby, żeby jego "zarządca" został stworzony "na kształt Jarvisa".

Najwidoczniej prace muszą iść ostro do przodu, bo właśnie ogłosił na swoim profilu na Facebooku, iż poszukuje osoby, która użyczyłaby głosu jego nowemu tworowi.

Co ciekawe, otrzymał on bardzo interesującą propozycję od odtwórcy roli Iron Mana, Roberta Downeya Jr., który zdecydował, iż zmierzy się z zadaniem, jeśli pieniądze za nie dostanie Paul Bettany (filmowy Jarvis), po czym przekaże je na cel charytatywny wskazany przez Benedicta Cumberbatch'a (Doctor Strange).

Bardzo możliwe, że niedługo komiksowo-filmowy świat zamieni się w rzeczywistość.

Co nowego?

Wszystkie aktualności
Uwaga na kolejną falę oszustw w sieci - przyszedł SMS, skontaktuj się
Ostrzegamy klientów przez naciągaczami próbującymi straszyć i wyłudzić poprzez SMS kupno/odnowienie domeny com.pl itp.Informacje o usługach są wysyłan...
więcej
Facebook znów w tarapatach!
Zła passa serwisu Marka Zuckerberga trwa. Po olbrzymim skandalu związanym z wyciekiem danych użytkowników portalu Facebook nie ma czasu na odpoczynek....
więcej